fbpx

Dopełnienie miasta
w wielkim stylu
Kompleks dwóch nowoczesnych budynków z miejscami parkingowymi i garażami położony będzie na obszarze obejmującym powierzchnie 8600 m2.
Dopełnienie miasta
w wielkim stylu
Kompleks dwóch nowoczesnych budynków z miejscami parkingowymi i garażami położony będzie na obszarze obejmującym powierzchnie 8600 m2.
Dopełnienie miasta
w wielkim stylu
Kompleks dwóch nowoczesnych budynków z miejscami parkingowymi i garażami położony będzie na obszarze obejmującym powierzchnie 8600 m2.

Wizja komfortu

 

przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
wyjątkowe miejsce, wyjątkowa estetyka

Dopełnienie miasta w wielkim stylu

O inwestycji

dopełnienie miasta w wielkim stylu

Apartamenty „Mickiewicza 4” to inwestycja w samym centrum miasta z widokiem na jeden z najpiękniejszych parków – Park Poniatowskiego w Łodzi. Kompleks dwóch nowoczesnych budynków położony będzie na obszarze obejmującym powierzchnie 8600 m2. Na 13 kondygnacjach mieszkalnych mieścić się będą funkcjonalne apartamenty z balkonami i przestronnymi tarasami oraz luksusowe mieszkania typu penthouse. Dla zapewnienia wygody na terenie inwestycji zaprojektowano również indywidualne miejsca parkingowe i garaże.

więcej niż mieszkanie …

O jakość projektu zadbała doświadczona łódzka pracownia architektoniczna „Wilkocki Projekt” dla której wyjątkowość tego miejsca była nadrzędną inspiracją. „Mickiewicza 4” – adres, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających. Zamieszkać lub dobrze zainwestować? – nigdy wcześniej nie było to tak oczywiste.

Lokalizacja

Prestiżowa Inwestycja w najlepszej lokalizacji …

Apartamenty Mickiewicza 4 położone będą w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego starego Parku. Okolica zapewnia dostęp do niezwykłych i urokliwych miejsc, pubów oraz restauracji znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej. W pobliżu znajdują się również liczne hotele, kina, teatry, galerie handlowe, obiekty sportowe i kulturalne oraz jedna z najlepszych łódzkich uczelni – Politechnika Łódzka.

sprawna komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Łodzi i nie tylko…

Dogodny dojazd do każdej dzielnicy naszego miasta, zapewnią liczne środki komunikacji miejskiej oraz bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta: aleja Włókniarzy i trasa W-Z, która łączy osiedla Widzew i Retkinia. Niedalekie sąsiedztwo Dworca Łódź Kaliska czy Łódź Fabryczna sprawia, iż podróżowanie po całym kraju staje się naprawdę bardzo proste.

w centrum miasta z widokiem na park…

Powstały w 1910 roku Park im. Księcia Józefa Poniatowskiego ma dziś powierzchnię ponad 40 ha. Jest jednym z najstarszych i najwspanialszych zabytkowych zieleńców miasta – rośnie tu 14 drzew uznanych za pomniki przyrody! Niedawno Park przeszedł gruntowną rewitalizację, w ramach której przybyło ok. 6 km nowych alejek, zmodernizowano tor rowerowy oraz drogę dojazdową do zlokalizowanych tutaj kortów tenisowych, zamontowano urządzenia do street workoutu, a także odnowiono elementy małej architektury, czego zwieńczeniem jest podświetlana fontanna chodnikowa. Park Poniatowskiego to miejsce aktywnego wypoczynku, ale także przepiękna zieleń skłaniająca do uśmiechu i refleksji.

Apartamentowiec

wizja komfortu

Przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem to gwarancja jakości i funkcjonalności oferowanych przez nas apartamentów w kompleksie Mickiewicza 4. W dwóch budynkach znajdą się mieszkania o metrażach od 34 do 140 metrów kwadratowych. Zwieńczeniem projektu będą zlokalizowane na 12 piętrze mieszkania typu penthouse, ze znakomitym widokiem na centrum miasta i park. W trosce o komfort mieszkańców zaprojektowaliśmy indywidualne garaże w bryle budynków, jak również oddzielny garaż wielostanowiskowy. W parterze jednego z budynków przewidzieliśmy lokale użytkowe.

Mickiewicza 4

to wyjątkowe miejsce do zamieszkania lub do zainwestowania oferujące apartamenty dla Ciebie i Twojej rodziny.

Kontakt

Zawsze możesz nas tu znaleźć.

Biuro firmy: VARITEX, ul. Żeromskiego 96, 90-550 Łódź

Adres inwestycji: aleja Mickiewicza 4, 90-554 Łódź

Dane kontaktowe:

Piotr Mysłek
tel: 48601488525
piotr.myslek@varitex.pl
Tomasz Gędek
tel: 48607373441
tomasz.gedek@varitex.pl
Katarzyna Tyrlik
tel: 48607373282
katarzyna.tyrlik@varitex.pl
Anna Górak-Plewka
tel: 48607374723
anna.gorak@varitex.pl

Formularz kontaktowy

Finansowanie

do Państwa dyspozycji pozostają:

Doradca finansowy:

Norbert Korczyński
tel. kom.: 503 689 221

Bank Spółdzielczy w Skierniewicach:
Oddział Łódź Śródmieście
ul. Narutowicza 59,
90-130 Łódź

Dorota Grabarczyk
tel. kom: 798 769 934
tel. stacjonarny: 42/678 58 55


Eksperci finansowi:

Aleksandra Dolata
tel. kom. 510 014 743

Piotr Sipika
tel. kom. 510 014 747

Prestiżowa inwestycja

w najlepszej lokalizacji …
Works with AZEXO page builder