Dopełnienie miasta

w wielkim stylu
Kompleks dwóch nowoczesnych budynków z miejscami parkingowymi i garażami położony będzie na obszarze obejmującym powierzchnie 8600 m2.

Wyjątkowe miejsce,

wyjątkowa estetyka
O jakość projektu zadbała doświadczona łódzka pracownia architektoniczna „Wilkocki Projekt” dla której wyjątkowość tego miejsca była inspiracją.

W centrum miasta

z widokiem na park
Apartamenty „Mickiewicza 4” to inwestycja w samym centrum miasta z widokiem na najpiękniejszy Park Poniatowskiego w Łodzi.

Znajdź swoje mieszkanie

Powierzchnia m2
Piętro
Cena PLN
Wybierz ilość pokoi
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro
azt-building
Budynek
azt-level
Piętro

Wizja komfortu

przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem
wyjątkowe miejsce, wyjątkowa estetyka

Dopełnienie miasta w wielkim stylu

O inwestycji

dopełnienie miasta w wielkim stylu
Apartamenty „Mickiewicza 4” to inwestycja w samym centrum miasta z widokiem na jeden z najpiękniejszych parków – Park Poniatowskiego w Łodzi. Kompleks dwóch nowoczesnych budynków położony będzie na obszarze obejmującym powierzchnie 8600 m2. Na 13 kondygnacjach mieszkalnych mieścić się będą funkcjonalne apartamenty z balkonami i przestronnymi tarasami oraz luksusowe mieszkania typu penthouse. Dla zapewnienia wygody na terenie inwestycji zaprojektowano również indywidualne miejsca parkingowe i garaże.
więcej niż mieszkanie …
O jakość projektu zadbała doświadczona łódzka pracownia architektoniczna „Wilkocki Projekt” dla której wyjątkowość tego miejsca była nadrzędną inspiracją.„Mickiewicza 4” – adres, który zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających. Zamieszkać lub dobrze zainwestować? – nigdy wcześniej nie było to tak oczywiste.

Lokalizacja

Prestiżowa Inwestycja w najlepszej lokalizacji …
Apartamenty Mickiewicza 4 położone będą w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego starego Parku. Okolica zapewnia dostęp do niezwykłych i urokliwych miejsc, pubów oraz restauracji znajdujących się na ulicy Piotrkowskiej. W pobliżu znajdują się również liczne hotele, kina, teatry, galerie handlowe, obiekty sportowe i kulturalne oraz jedna z najlepszych łódzkich uczelni – Politechnika Łódzka.
sprawna komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Łodzi i nie tylko…
Dogodny dojazd do każdej dzielnicy naszego miasta, zapewnią liczne środki komunikacji miejskiej oraz bliskość głównych arterii komunikacyjnych miasta: aleja Włókniarzy i trasa W-Z, która łączy osiedla Widzew i Retkinia. Niedalekie sąsiedztwo Dworca Łódź Kaliska czy Łódź Fabryczna sprawia, iż podróżowanie po całym kraju staje się naprawdę bardzo proste.
w centrum miasta z widokiem na park…
Powstały w 1910 roku Park im. Księcia Józefa Poniatowskiego ma dziś powierzchnię ponad 40 ha. Jest jednym z najstarszych i najwspanialszych zabytkowych zieleńców miasta – rośnie tu 14 drzew uznanych za pomniki przyrody!

Niedawno Park przeszedł gruntowną rewitalizację, w ramach której przybyło ok. 6 km nowych alejek, zmodernizowano tor rowerowy oraz drogę dojazdową do zlokalizowanych tutaj kortów tenisowych, zamontowano urządzenia do street workoutu, a także odnowiono elementy małej architektury, czego zwieńczeniem jest podświetlana fontanna chodnikowa. Park Poniatowskiego to miejsce aktywnego wypoczynku, ale także przepiękna zieleń skłaniająca do uśmiechu i refleksji.

Apartamentowiec

wizja komfortu
Przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem to gwarancja jakości i funkcjonalności oferowanych przez nas apartamentów w kompleksie Mickiewicza 4. W dwóch budynkach znajdą się mieszkania o metrażach od 34 do 140 metrów kwadratowych.

Zwieńczeniem projektu będą zlokalizowane na 12 piętrze mieszkania typu penthouse, ze znakomitym widokiem na centrum miasta i park.W trosce o komfort mieszkańców zaprojektowaliśmy indywidualne garaże w bryle budynków, jak również oddzielny garaż wielostanowiskowy. W parterze jednego z budynków przewidzieliśmy lokale użytkowe.

Mickiewicza 4

to wyjątkowe miejsce do zamieszkania lub do zainwestowania oferujące apartamenty dla Ciebie i Twojej rodziny.

Kontakt

Zawsze możesz nas tu znaleźć.
Biuro firmy: VARITEX, ul. Żeromskiego 96, 90-550 Łódź
Adres inwestycji: aleja Mickiewicza 4, 90-554 Łódź
Dane kontaktowe:
Marcin Kacperczyk
tel: 607373251
Ewelina Mazan
tel: 607373867
Katarzyna Tyrlik
tel: 607373282
Tomasz Gędek
tel: 607373441
Anna Górak-Plewka
tel: 607374723

Kontakt

  Imię i nazwisko

  Adres email

  Telefon:

  Finansowanie

  do Państwa dyspozycji pozostają:
  Doradca finansowy:

  Norbert Korczyński
  tel. kom.: 503 689 221
  Bank Spółdzielczy w Skierniewicach:
  Oddział Łódź Śródmieście
  ul. Narutowicza 59,
  90-130 Łódź

  Dorota Grabarczyk
  tel. kom: 798 769 934
  tel. stacjonarny: 42/678 58 55
  Eksperci finansowi:

  Aleksandra Dolata
  tel. kom. 510 014 743

  Piotr Sipika
  tel. kom. 510 014 747

  Prestiżowa inwestycja

  w najlepszej lokalizacji …